पेस्तोल र गोलिको साहारामा अनेरास्ववियूको संयोजक बनेका ऐन महर !

August 31, 2020      Views: 5454  

काठमाडौ । पछिल्लो समय सत्तारुढ नेकपा निकट विद्यार्थी संगठनका संयोजक ऐन महर चर्चामा छन् । जिउँदो मान्छेलाई श्रदान्जली दिएर चर्चामा आएका महर भ्रष्टाचार र घुसखोरी काण्डको पर्दाफाँस भएपछि उनको चर्चा झन चुलिएको छ ।

अहिलेको वर्तमान अवस्थामा पनि उनले गरेका बिभिन्न खराब कर्तुतहरु एक पछि अर्को गर्दै बाहिरीन थालेका छन् । कहिले भ्रष्टाचार र घुसखोरी काण्ड त कहिले जिउदो मानिसलाई मार्ने काण्ड यि यस्ता विभिन्न घटनाहरु सार्वजानिक हुन थालेका छन् ।

यो सँगै उनले विगतका दिनहरुमा गरेका कुकर्महरुको पर्दाफाँस समेत हुन थालेको छ । सामाजिक संजालमा त्रिचन्द्र क्याम्पसमा भएको झडपको एउटा भिडियो भाइरल भएको छ ।

उनीसहितको टीमले कलेजको भवन निर्माण गर्न टेन्टरको विषयलाई लिएर खुकुरी र भालासहित क्याम्पस छिरेर उपद्रो मच्चाएको देखिन्छ ।

उक्त घटनामा प्रहरी पनि मुखदर्शक बनेर बसेको भिडियोमा प्रस्ट देखिन्छ । उनको उपद्रोमा काँग्रेस निकट नेपाल विद्यार्थी संघका केही विद्यार्थीहरु घाइते भएका थिए ।

क्याम्पस प्रमुखको कार्यकक्षमा आगजनी गरिएको थियो भने अध्ययनरत धेरै विद्यार्थीहरु हताहत भएका थिए ।

हेर्नुहोस् उक्त घटनाको भिडियो

#जब_ऐन_महर_खुकुरी र #भालासहित_क्याम्पसभित्र_छिरेपछिल्लो समय सत्तारुढ नेकपा निकट विद्यार्थी संगठनका संयोजक ऐन महर चर्चामा छन । जिउँदो मान्छेलाई श्रदान्जली दिएर चर्चामा आएका महर भ्रष्टाचार र घुसखोरी काण्डको पर्दाफाँस भएपछि उनको चर्चा झन चुलिएको छ ।यो सँगै उनले विगतका दिनहरुमा गरेका कुकर्महरुको पर्दाफाँससमेत हुन थालेको छ । सामाजिक संजालमा त्रिचन्द्र क्याम्पसमा भएको झडपको एउटा भिडियो भाइरल भएको छ ।उनीसहितको टीमले कलेजको भवन निर्माण गर्न टेन्टरको विषयलाई लिएर खुकुरी र भालासहित क्याम्पस छिरेर उपद्रो मच्चाएको देखिन्छ ।उक्त घटनामा प्रहरी पनि मुखदर्शक बनेर बसेको भिडियोमा प्रस्ट देखिन्छ । उनको उपद्रोमा काँग्रेस निकट नेपाल विद्यार्थी संघका केही विद्यार्थीहरु घाइते भएका थिए ।क्याम्पस प्रमुखको कार्यकक्षमा आगजनी गरिएको थियो भने अध्ययनरत धेरै विद्यार्थीहरु हताहत भएका थिए ।हेर्नुहोस् उक्त घटनाको भिडियो

Posted by Ganesh BK on Sunday, August 30, 2020

 

Similar Post You May Like